Půjčovna

dobových kostýmů

Nově nabízí zámek Kačina zapůjčení kostýmu inspirovaných dobou empiru, kdy byl zámek dostavěn.

Proměňte se v hraběte nebo hraběnku Chotkovi. V dobovém kostýmu se projděte po nádvoří nebo si vychutnejte kávičku v zámecké kavárně.

Kostýmy jsou šité v empírovém stylu, přesně dle střihů dřívějších švadlen. Oblečte sebe i svou rodinu do dobových kostýmů a prožijte tak nezapomenutelné chvíle na zámku Kačina.

Historický kostým se půjčuje na dobu 30 minut. Pod kostýmem dostanete vždy čistou spodní košilku, pod pánský kostým také, kvůli eliminaci proniknutí potu do kostýmu. 

Půjčovna nabízí kostýmy dámské, pánské, dívčí i chlapecké v různých velikostech, takže se nemusíte bát, že velikost právě na vás nemáme. Kostýmy jsou různých barev a střihů. Ke kostýmům nabízíme i dobové doplňky, jako jsou například: rukavičky, peleríny, kloboučky nebo hůlky.

Kostýmy zapůjčujeme i v nepřízni počasí, ovšem s omezením pohybu. Pohyb v kostýmech za nepříznivého počasí je možný pouze po kolonádě nebo v zámecké kavárně.

Po včasné domluvě je možné zajistit i profesionálního fotografa.

Půjčovna se vyskytuje v hlavní budově zámku. Půjčovné se hradí přímo n pokladně, kde už si vás vyzvedne kostymérka a převede do kostymérny.

TĚŠÍME SE NA VÁS.