O NÁS

Děláme kávu s láskou


Srdečně vás zveme do jedinečné zámecké kavárny na Kačině, která přináší jedinečný zážitek pro naše milé zákazníky. Nachází se v levém křídle zámku, a jakmile vstoupíte, ponoříte se do atmosféry elegance a historie.

Naše kavárna nabízí prostory, kde můžete v klidu a pohodlí posedět. ideální místo pro setkání s rodinou či přáteli, nebo pro romantické posezení ve dvou.

V naší kavárně si můžete vychutnat širokou nabídku výtečných káv, od tradičních espress a cappuccina až po speciality jako latté nebo flat white. Naše lahodné dorty jsou připravovány s láskou a péčí, abyste si mohli dopřát dokonalý sladký zážitek. Kromě kávy a dezertů si můžete také vybrat z naší široké nabídky dalších nápojů, jako jsou aromatické čaje, osvěžující domácí limonády nebo kvalitní vína.

Pokud jste milovníky přírody, rádi vám připravíme piknikový koš, který je ideálním doplňkem pro odpočinek a občerstvení v nádherném zámeckém parku. Stačí si ho objednat a my se postaráme o veškeré detaily - od koše a piknikové deky až po lahodné lahůdky, které budou potěšením pro vaše chuťové buňky.